Weź udział w konkursie plastycznym „Moja ulubiona książka”

data dodania: 2022.07.19

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach, Stowarzyszenie LekTURa oraz Młodzieżowa Rada Miejska w Chojnicach zapraszają najmłodszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Moja ulubiona książka”.

Konkurs skierowany jest do dwóch grup wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas I-III. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej ulubioną książkę. Praca może przedstawiać bohatera książki, wybraną scenę itp. Mogą być one wykonane dowolną techniką w formacie A4.

Wykonane prace można dostarczyć osobiście do Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach lub przesłać pocztą pod adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci, ul. Wysoka 3, 89-600 Chojnice, z dopiskiem: Konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka” do 4 sierpnia 2022 roku.

Do każdej pracy należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem autora, wiekiem autora, adresem zamieszkania i nr. telefonu rodzica lub opiekuna. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 sierpnia, natomiast wręczenie nagród odbędzie się 9 sierpnia o godz. 12.00 w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach. Laureaci konkursu o wynikach zostaną powiadomieni telefonicznie 5 sierpnia, po zakończeniu obrad jury. Zachęcamy do udziału!

Szczegóły w regulaminie.