Bibliotekarki odwiedziły maluchy z przedszkola „Tęczowe Misie”

Tuż przed świętami, w środę 20 grudnia 2017 roku bibliotekarki Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci Wioletta Karpiak i Malwina Miszewska odwiedziły grupy Pszczółki i Motylki w Przedszkolu Niepublicznym „Tęczowe Misie”.

Panie poszły tam na zaproszenie Pszczółek i ich nauczycielki Magdaleny Templin. Grupa ta bowiem regularnie odwiedza Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci MBP w Chojnicach. Tym razem przedszkolaki miały okazję pochwalić się swoim przedszkolem. Spotkanie obejmowało tematykę świąteczną, więc bibliotekarka przeczytała dzieciom książkę pt. „Cichutko, Mikołaju”.

Po prezentacji książki obu grupom, maluchy z Pszczółek zaprowadziły swoich gości do małej salki, w której zaprezentowały dwie świąteczne piosenki (przy jednej nawet grały na instrumentach). Po wymianie upominków i życzeń bożonarodzeniowych, bibliotekarki pożegnały się z dziećmi i wróciły do biblioteki.