Chojnicka MBP nominowana do kolejnego challenge’u

Sposobów promowania czytelnictwa jest bardzo wiele. Jednym z nich jest internetowy challenge 7 książek w 7 dni. Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach została do niego nominowana przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką. Filię w Pucku.

Akcja polega na publikowaniu na swoim fanpage’u na Facebooku przez 7 dni różnych okładek książek. Nominowane placówki udostępniają zdjęcia okładek książek bez żadnego opisu i recenzji. Każdego dnia nominują też inną bibliotekę. Biblioteka w Chojnicach po dwóch dniach udziału w challenge’u do akcji zaprosiła Miejską Bibliotekę Publiczną w Człuchowie oraz Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. Aby poznać kolejnych nominowanych, zapraszamy do odwiedzenia profilu MBP na Facebooku.