Filia nr 6 zaprasza dzieci na wycieczkę do „Przytuliska”
  • A A A
  • Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach, mieszcząca się przy ulicy Młodzieżowej 35, również w tym roku organizuje dla dzieci wycieczkę do chojnickiego Schroniska dla Zwierząt „Przytulisko”.
    Wycieczka odbędzie się w sobotę 21 maja 2016 roku. Zbiórka o godz. 10.00 w oddziale dla dzieci Filii nr 6. W tym roku dzieci wraz z opiekunami do schroniska będą szły pieszo, a nie jak w poprzednich latach jechały autobusem. Uczestnicy wycieczki obejrzą schronisko, będą mogli podarować karmę oraz wyprowadzić zwierzęta na spacer. Potem nastąpi powrót pieszo przez Dolinę Śmierci i Lasek Miejski, gdzie odbędzie się postój na zabawy i konkursy. Powrót do biblioteki około godz. 15.00. Więcej informacji o wycieczce pod nr. tel. 52 3972802.