Godziny otwarcia biblioteki po wakacjach

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że od 1 września 2021 roku wszystkie działy biblioteczne otwarte są według stałego harmonogramu.

Wypożyczalnia dla dorosłych, Wypożyczalnia naukowa, Mediateka i Czytelnia dla dorosłych wraz działem regionalnym otwarte są dla czytelników w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. od 11.00 do 18.00, a we wtorki w godz. od 11.00 do 15.00. Oddział dla dzieci otwarty jest w poniedziałki i czwartki w godz. od 11.00 do 16.00, we wtorki w godz. od 11.00 do 15.00, a w środy i piątki w godz. od 11.00 do 18.00. W soboty we wrześniu wszystkie działy będą nieczynne.

Przypominamy, że w budynku biblioteki nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk, a także limit osób przebywających w działach. Z bibliotekarzami można nadal kontaktować się telefonicznie lub online bez wychodzenia z domu.