Grupa Duszki z „Bajki” posłuchała w bibliotece o Kici Koci

W czwartek 5 września 2019 roku do Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci przyszła grupa Duszki z Przedszkola Niepublicznego „Bajka”. Przedszkolaki wysłuchały historyjki Anity Głowińskiej pt. „Kicia Kocia w przedszkolu”.

Oto jak wygląda dzień Kici Koci: rano wcześnie wstaje, ubiera się, zjada śniadanie, szczotkuje zęby, zakłada buty oraz kurtkę i razem z mamą wyrusza do przedszkola. Tam czeka na nią wiele atrakcji. Jest pani, są przyjaciele, wspólna nauka, zabawa, posiłki, popołudniowa drzemka. Wreszcie nadchodzi czas, gdy przychodzi mama, by ją odebrać z przedszkola. Kicia Kocia żegna się z przyjaciółmi, ale wcale nie jest jej smutno. Przecież jutro znowu się zobaczą.

Po wysłuchaniu historyjki dzieci opowiedziały, jak wygląda ich dzień w przedszkolu. Okazało się, że jest on bardzo podobny do dnia sympatycznej kotki. Następnie rozwiązywały zagadki. Zadaniem każdego uczestnik zajęć było wyjść na środek i pokazać dowolną aktywność, którą wykonuje w przedszkolu. Oczywiście pokazać bez użycia słów.