Interesujesz się fotografią? Zapisz się na warsztaty!
  • A A A
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i fotoreporter Aleksander Knitter zapraszają na warsztaty fotograficzne dla młodzieży, które odbędą się 7 i 14 listopada 2017 roku o godzinie 16.00 w Czytelni.

Podczas pierwszego spotkania uczestnicy porozmawiają o fotografii, pracy fotografa i fotoreportera. Warsztaty te mają zainspirować do zrobienia zdjęć na konkretny temat. Każdy uczestnik będzie miał tydzień na wykonanie kilku fotografii i dostarczenie ich do biblioteki. 14 listopada na kolejnych zajęciach prowadzący Aleksander Knitter przeanalizuje wykonane ujęcia i wybierze spośród nich kilka najlepszych, które zostaną nagrodzone książkami.

Warsztaty są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć w nich udział, należy przyjść do Czytelni MBP w godzinach pracy działu lub zadzwonić pod numer 52 397 28 07. Projekt realizowany jest w ramach stypendium miasta Chojnice.

Plakat warsztaty fotograficzne zmniejszony