Jak napisać dobrą pracę licencjacką lub magisterską?

Na początku każdego roku akademickiego, w październiku, zapraszamy wszystkich studentów z Chojnic i okolic do Wypożyczalni i Czytelni Naukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach.

Dział naukowy MBP oferuje swoim czytelnikom uaktualniany bogaty księgozbiór oraz czasopisma z różnych dziedzin wiedzy, przede wszystkim tych, które związane są z kierunkami studiów chojnickich uczelni, m.in.: pedagogiki, bezpieczeństwa, administracji, finansów, rachunkowości, pomocy społecznej, pielęgniarstwa oraz fizjoterapii.

Studenci, którzy stają przed koniecznością napisania pracy dyplomowej, licencjackiej, magisterskiej lub zaliczeniowej mogą skorzystać w MBP z profesjonalnej pomocy w przygotowaniu opracowań naukowych oraz bibliografii. Bibliotekarki Wypożyczalni i Czytelni Naukowej opracowują kartotekę zagadnieniową, na podstawie której skompletują czytelnikom znajdujące się w dziale książki oraz artykuły z czasopism na potrzebne im tematy.

Wszystkich zainteresowanych przygotowaniem materiałów do pisania prac zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub mailowego z Wypożyczalnią i Czytelnią Naukową w celu ustalenia tematów oraz terminów odwiedzin. Umożliwi to szybsze wyszukanie potrzebnych pozycji podczas wizyty czytelnika w dziale.

Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa
(pokój nr 9, parter)
tel. 52 3972807 wew. 16
e-mail: naukowa@bibliotekachojnice.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek, środa, czwartek, piątek – godz. 11.00-18.00
wtorek – godz. 11.00-15.00
sobota – godz. 10.00-15.00