Kazimierz Kummer „Opowiadania i słuchowiska. Klatka”

Nakładem Wydawnictwa Episteme ukazała się książka Kazimierza Kummera „Opowiadania i słuchowiska. Klatka”. Prezentacja publikacji odbędzie się w poniedziałek 31 sierpnia o godz. 16.00 w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach.

Na spotkanie zaprasza Urząd Miejski w Chojnicach, Miejska Biblioteka Publiczna i Wydawnictwo Episteme. Premiera książki Kazimierza Kummera pt. „Opowiadania i słuchowiska. Klatka” przygotowana została na rocznicę wybuchu II wojny światowej. W książce obok „Klatki” znalazły się teksty pisarza z prasy lokalnej i ogólnopolskiej z lat 1955-1962, opowiadania niepublikowane z archiwum domowego pisarza, a także słuchowiska, które emitowane były na antenie Polskiego Radia Bydgoszcz. Zamieszczony został także szkic biograficzno-krytyczny o autorze, bibliografia jego utworów i opracowań o nim oraz nota wydawnicza.

31 sierpnia publikacja prezentowana będzie w Chojnicach, a 1 września odbędzie się prezentacja w Bydgoszczy – o godz. 17.00 w Galerii Wspólnej MCK przy ul. Batorego 1/3.