Komputerowy kurs języków obcych w Mediatece

Do you speak English? Parlez vous François? Habla español? Naturalmente! Sehr gut! Obierz „Kurs na języki obce” i przyjdź do Mediateki. Każdy użytkownik może uzyskać tu bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów językowych.

„Kurs na języki obce” to program firmy Funmedia, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach uzyskała bezpłatny dostęp do kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek. Metoda nauczania wykorzystuje całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język.

Bezpłatny dostęp do 60 proc. zawartości platformy możemy przekazać czytelnikom MBP, zainteresowanym nauką języków obcych. Osoby te będą mogły uczyć się w Mediatece w godzinach pracy placówki. Więcej informacji o kursie można uzyskać w Mediatece (pokój nr 1).
lerni logo