Laureaci konkursu plastycznego „Star Wars”
  • A A A
  • W trakcie IV Nocy w Bibliotece pod nazwą „Noc z gwiazdami”, wszyscy, którzy w sobotę 3 czerwca 2017 roku  zajrzeli do MBP mogli zagłosować na prace zgłoszone na konkurs plastyczny „Star Wars”. Laureaci zostali po Nocy wyłonieni i już odebrali nagrody.

Na konkurs wpłynęło 119 prac wykonanych przez uczniów szkół podstawowych, przy czym 5 nie spełniło wymogów regulaminowych. Rysunki zostały wywieszone na bibliotecznych korytarzach i w czasie trwania Nocy w Bibliotece wszyscy mogli je oglądać i zagłosować na najlepsze według nich ilustracje.

Oddanych zostało 147 głosów. I miejsce zajęła praca Poli Sakowskiej, II miejsce praca Antka Stefańskiego, a 3 zajęły ex aeuqo trzy rysunki wykonane przez Bognę Kobus, Maję Drejer oraz Klaudię Drzycimską. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim młodym czytelnikom, którzy narysowali prace na konkurs „Star Wars” dziękujemy za udział. Rysunki pięknie udekorowały bibliotekę i uzupełniły przygotowane na Noc dekoracje w stylu „Gwiezdnych Wojen”.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie LekTURa wraz z Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnicach.

Laureaci konkursu przy swoich pracach