Motylki z „Tęczowych Misiów” na lekcji bibliotecznej

Motylki to kolejna grupa z Niepublicznego Przedszkola „Tęczowe Misie”, która odwiedziła Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci, żeby uczestniczyć w lekcji bibliotecznej. Spotkanie odbyło się we wtorek 21 czerwca 2022 roku.

Jak to zwykle przebiega podczas pierwszej wizyty w bibliotece, dzieci zapoznały się z regulaminem oddziału, obejrzały księgozbiór przeznaczony dla czytelników w ich wieku, a także rozejrzały się po pomieszczeniu wypożyczalni i czytelni. Prowadząca lekcję bibliotekarka zaprosiła gości do przyłączenia się do projektu „Mała książka – wielki człowiek” organizowanego przez Instytut Książki, do którego może przystąpić każdy przedszkolak.

Kolejna wizyta Motylków odbędzie się już po wakacjach, we wrześniu. Wtedy przedszkolaki będą uczestniczyć w zajęciach czytelniczych.