Wrzuć żeton i oddaj głos na inicjatywę MBP

Od 7 maja do 4 czerwca można zagłosować na inicjatywę pn. „Przytulny kącik w miejskiej bibliotece” w ramach programu „Decydujesz, pomagamy” ogłoszonego przez Tesco Polska. Projekt zgłoszony przez naszą bibliotekę ma już sporo żetonów i liczymy na kolejne, które zapewnią nam zwycięstwo.

Głosy można oddawać w sklepach Tesco w Chojnicach i Człuchowie. Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach ubiega się o nagrodę 5 tysięcy złotych, która przeznaczona zostanie na stworzenie przytulnego kącika w holu budynku MBP. Będzie to strefa relaksu dla rodziców czekających na dzieci, które uczestniczą w zajęciach, a także dla uczniów, którzy chcą spędzić mile czas z rówieśnikami przy grach planszowych lub po prostu odrobić lekcje, poczytać książkę. Swoje miejsce znajdą tam także seniorzy, studenci i każdy czytelnik, który będzie potrzebował chwili dla siebie.

W zdobyciu nagrody pomóc mogą wszyscy robiący zakupy w sklepach Tesco. Wystarczy tylko przyjść do sklepu tej sieci w Chojnicach przy ulicy Sukienników 5 lub Sępoleńskiej 24b (dawniej 14 Lutego), a także w Człuchowie przy ulicy Kasztanowej 4 i zrobić zakupy, a następnie otrzymany przy kasie żeton wrzucić do odpowiedniej urny, na której znajdować się będzie nazwa bibliotecznej inicjatywy – „Przytulny kącik w miejskiej bibliotece”.

Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy! Jeśli uda nam się zdobyć pierwszą nagrodę, to już wkrótce taki kącik będzie funkcjonować w naszej bibliotece.