Przyjdź po książki i weź je z półki

„Książki z półki” to projekt realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnicach. Jego założeniem jest publikowanie filmików zachęcających młodszych czytelników do przychodzenia do biblioteki i wypożyczania książek.

26 września 2022 roku do przeczytania powieści Erin Hunter „Ucieczka w dzicz” zachęca Klara Zientkowska. Partnerami przedsięwzięcia są Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Polskie Towarzystwo Pedagogiczne.

W ramach akcji co tydzień w każdy poniedziałek na naszym kanale na YouTube, stronie internetowej MBP, profilach na Facebooku i Instagramie pojawiać się będzie nowy filmik reklamujący książkę, którą czytelnicy znaleźć mogą w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci. Filmik zrealizowany został przez Daniela Frymarka.

Klara Zientkowska zachęca do przeczytania książki Erin Hunter „Ucieczka w dzicz”

19 września 2022 roku do czytania zachęca bibliotekarka Wioletta Karpiak, która przedstawia czytelnikom książkę „Kiedy mały Findus się zgubił”. Partnerami przedsięwzięcia są Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Polskie Towarzystwo Pedagogiczne.

Wioletta Karpiak zachęca do przeczytania „Kiedy mały Findus się zgubił”

Nadszedł kolejny poniedziałek, więc publikujemy kolejny filmik w ramach projektu „Książki z półki”. Tym razem do czytania i wypożyczenia książki z Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci zachęca Jan Sadowski z Przedszkola Niepublicznego „Wesołe Przedszkolaki”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach w ramach projektu „Książki z półki” zachęca młodszych czytelników do czytania książek i wypożyczania ich z biblioteki. Partnerami przedsięwzięcia są Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Polskie Towarzystwo Pedagogiczne.

Co tydzień w każdy poniedziałek na naszym kanale na YouTube, stronie internetowej MBP, profilach na Facebooku i Instagramie pojawiać się będzie nowy filmik reklamujący książkę, którą czytelnicy znaleźć mogą w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci. Filmik zrealizowany został przez Daniela Frymarka.

Zapraszamy do korzystania z księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach. Dzieci i młodzież, które chciałyby w ramach projektu „Książki z półki” polecić książkę swoim rówieśnikom i zachęcić do przychodzenia do biblioteki mogą zgłaszać się do Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci.

Jan Sadowski zachęca do przeczytania „Trzech małych świnek”

Co tydzień w każdy poniedziałek na naszym kanale na YouTube, stronie internetowej MBP, profilach na Facebooku i Instagramie pojawiać się będzie nowy filmik reklamujący książkę, którą czytelnicy znaleźć mogą w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci. W poniedziałek 5 września do przeczytania „Dziennika Youtubera” zachęca Julian Kotarski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach. Filmiki zrealizował fotograf Daniel Frymark.

Julian Kotarski zachęca do przeczytania „Dziennika Youtubera”