Przytulny kącik w bibliotece już dostępny

Czytelnicy i goście Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach mogą już korzystać z przytulnego kącika, który znajduje się w holu MBP. Miejsce to powstało dzięki programowi ogłoszonemu przez Tesco Polska.

Kilka miesięcy temu mieszkańcy Chojnic i okolicy w sklepach Tesco w Chojnicach i Człuchowie mogli głosować na inicjatywę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach pn. „Przytulny kącik w miejskiej bibliotece” w ramach programu „Decydujesz, pomagamy”. Dzięki głosom klientów sklepów oraz czytelników na realizację projektu udało się zdobyć grant w wysokości 3000 złotych. Za otrzymane pieniądze w bibliotece zorganizowana została strefa relaksu. W holu MBP mile czas mogą spędzać zarówno najmłodsze dzieci jak i dorośli. Na każdego, kto ma chwilę czasu i chciałby spędzić go w budynku biblioteki czeka wiele atrakcji. Dzieci, młodzież i dorośli mogą pograć w gry rodzinne lub dostosowane do wieku, pokolorować przygotowane obrazki, poczytać czasopismo lub książkę czy pobawić się maskotkami.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z bibliotecznej strefy relaksu, która znajduje się w holu na I pietrze budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach.