Renata Piątkowska spotka się z chojnickimi czytelnikami

W czwartek 14 czerwca 2018 r. do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach w ramach projektu „Czytamy z miłości do ojczyzny! Stulecie odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI” zawita kolejny znany autor – Renata Piątkowska, pisarka książek dla dzieci młodszych i tych trochę starszych.

Pisarka ukończyła socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, obecnie mieszka w Bielsku-Białej, jej pasją jest jazda konna. W swoim dorobku ma „Opowiadania dla przedszkolaków”, „Opowiadania z piaskownicy”, „Nie ma nudnych dni”, „Z przysłowiami za pan brat”, „Przygoda ma kolor niebieski”, „Hebanowe serce”, „Wieloryb”, „Która to Malala?”, „Wszystkie moje mamy” i wielu innych. Za swoje książki autorka otrzymała mnóstwo nagród. Autorka spotka się z czytelnikami biblioteki dwa razy. O godzinie 11.00 w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci odbędzie się spotkanie z maluchami, a o godzinie 13.00 w Czytelni z gimnazjalistami. Na obu spotkaniach ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorami spotkania w ramach cyklu „Czytamy z miłości do ojczyzny! Stulecie odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI” są Urząd Miejski w Chojnicach i Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach.