Spotkanie autorskie z Wiesławem Błachem

We wtorek 10 grudnia 2019 roku o godz. 12.00 w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci odbędzie się spotkanie autorskie z Wiesławem Błachem, autorem zbioru wierszy dla dzieci pt. „Rzeczy mówią do rzeczy, a nie od rzeczy”.

Pan Wiesław jest tatą wieloletnich czytelników oddziału, nauczycielem i pisarzem. Jest także autorem trzech innych książeczek przeznaczonych dla młodszych czytelników: „Co warto wiedzieć o zwierzętach”, „Najgroźniejsze zwierzęta świata” i „Najpiękniejsze zwierzęta świata”. Wszystkie książki pana Wiesława są w posiadaniu biblioteki – podarowane i podpisane dla czytelników. Zapraszamy!

W związku ze spotkaniem autorskim Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci czynna będzie w zmienionych godz. – od 13.30 do 15.00. Książki będzie można oddawać w innych działach biblioteki.