Warsztaty manualne „Spotkajmy się w bibliotece”

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach zaprasza do udziału w cyklicznych warsztatach manualnych pod hasłem „Spotkajmy się w bibliotece – biblioteka łączy pokolenia – daj siebie innym”. Warsztaty planowane są co dwa tygodnie – w poniedziałki w godz. od 15.00 do 16.00 w Oddziale dla dzieci.

Zaadresowane są do dzieci w wieku od 4 lat, młodzieży, osób dorosłych i starszych – wiek nie ma znaczenia, ważna jest chęć podzielenia się z innymi swoimi zainteresowaniami i umiejętnościami manualnymi, a także pragnienie poznania czegoś nowego. Nie potrafisz przyszyć guzika? Umiesz szydełkować i chcesz innych zarazić swoją pasją? Masz dziurę w ulubionej skarpetce i nie wiesz co z nią zrobić? Chciałbyś samodzielnie zrobić szalik na drutach? Chcesz innych zachęcić do haftowania? Chcesz pokazać innym swoje prace? Jeśli tak, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 września 2012 roku o godz. 15.00 w Oddziale dla dzieci (p. 112). Zapraszamy!