Weź udział w Dyktandzie o Pióro Bibliotekarza

Stowarzyszenie LekTURa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach zapraszają do udziału w Dyktandzie o Pióro Bibliotekarza, które odbędzie się 5 października 2019 roku w ramach VI Nocy w Bibliotece pn. „Biblioteka liter”.

Dyktando będzie jednym z punktów Nocy i rozpocznie się o godz. 18.15 w sali konferencyjno-widowiskowej (pokój 103). Na dyktando obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisać można się osobiście w Czytelni MBP lub telefonicznie pod numerem 52 397 28 07. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi pod koniec Nocy w Bibliotece, około godz. 22.00 w Czytelni.
Dyktando o Pióro Bibliotekarza zostało dofinansowane przez Urząd Miejski w Chojnicach i Starostwo Powiatowe. Zapraszamy do udziału!