Wojciech Chmielarz gościć będzie w MBP

We wtorek 12 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnicach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Czytamy z miłości do ojczyzny! Stulecie odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI”. Tym razem gościć będzie pisarz Wojciech Chmielarz. Początek o godz. 17.00 w Czytelni.

Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – jest autorem kryminałów i dziennikarzem. Otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru w 2015 roku, był pięciokrotnie nominowany do tej nagrody. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce”, „Pocisku” i „Polityce”. Jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących pisarzy kryminalnych młodszego pokolenia. Autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: „Podpalacz” (2012), „Farma lalek” (2013), „Przejęcie” (2014), „Osiedle marzeń” (2016), cyklu gliwickiego: „Wampir” (2015) i „Zombie” (2017) oraz postapokaliptycznej powieści „Królowa głodu” (2014). (Źródlo: http://marginesy.com.pl)
Najnowsza książka Wojciecha Chmielarza thriller „Żmijowisko” ukazał się na początku maja.

Na spotkanie z pisarzem zapraszają Urząd Miejski w Chojnicach i Miejska Biblioteka Publiczna.