Wyniki IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy”

Od 7 maja do 4 czerwca 2018 roku można było zagłosować na inicjatywę pn. „Przytulny kącik w miejskiej bibliotece” w ramach programu „Decydujesz, pomagamy” ogłoszonego przez Tesco Polska.

Dzięki głosom klientów Tesco oraz czytelników na realizację naszego projektu otrzymaliśmy grant w wysokości 3000 złotych. Za otrzymane pieniądze planujemy zorganizować przytulny kącik w holu MBP, który ma być strefą relaksu dla odwiedzających naszą placówkę.
Grant w wysokości 5000 złotych otrzymał Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie, a Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Chojnice Akolada otrzymało 1000 złotych.
W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach czek odebrała dyrektor Anna Lipińska oraz pracownik administracyjny Mirosława Łuszczak.
Społecznicy i organizacje pozarządowe niebawem będą mieli kolejną okazję na zdobycie kolejnych grantów. V edycja programu „Decydujesz, pomagamy” startuje jesienią tego roku. Więcej informacji o programie „Decydujesz, pomagamy” można znaleźć na stronie internetowej: Tesco.

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów i wsparcie naszej inicjatywy.