XXIV Chojnicka Noc Poetów już 4 sierpnia

W sobotę 4 sierpnia 2018 roku odbędzie się XXIV Chojnicka Noc Poetów, organizowana przez Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną. Początek o godz. 18.00 w Fosie Miejskiej.

Gośćmi tegorocznej Nocy będą aktorzy: Maria Seweryn, Maja Barełkowska i Piotr Cyrwus oraz poeci: Małgorzata Lebda z Krakowa, Joanna Chachuła z Sieradza, Mariusz Grzebalski z Poznania i Wojciech Banach z Bydgoszczy. Na chojnickiej scenie w Fosie Miejskiej wystąpią także Kinga Rataj z zespołem, Kuba Blokesz i Stanisław Soyka. W trakcie Nocy rozstrzygnięty zostanie XXIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki Jednego Wiersza, a jego laureaci zaprezentują nagrodzone wiersze.
Jak co roku Chojnicką Noc Poetów poprzedzą Ogólnopolskie Spotkania Poetyckie w Chojnicach, które trwać będą od 2 do 5 sierpnia.