34. numer „Kwartalnika Chojnickiego”

Ukazał się 34. numer „Kwartalnika Chojnickiego”. Z powodu ograniczeń związanych z epidemią, także teraz nie odbędzie się tradycyjna promocja.  Osoby zainteresowane zawartością nowego numeru mogą już zgłaszać się po pismo do Czytelni oraz pozostałych działów MBP.

Temat przewodni 34. numeru pisma wydawanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnicach to Rozśpiewane Chojnice. W Kronice chojnickiej można przeczytać o wydarzeniach społecznych i kulturalnych w ostatnim kwartale 2020 roku. W dziale historycznym są jak zawsze teksty propagujące dzieje miasta. Zachęcamy też do przeczytania Oficyny artystycznej oraz działu Chojnice i okolice, w którym tym razem zalazł się tekst o Sępólnie Krajeńskim.