Nagrody w konkursie „Książka i kot” rozdane

data dodania: 2023.06.01

Podczas Chojnickiego Dnia Dziecka 1 czerwca 2023 roku w Fosie Miejskiej wręczone zostały nagrody laureatom bibliotecznego konkursu czytelniczego „Książka i kot”. Wręczyli je: wicedyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach Przemysław Zientkowski i autor pytań Grzegorz Szlanga i prezes Stowarzyszenia LekTURa bibliotekarka Weronika Sadowska.

Konkurs adresowany był do uczniów chojnickich szkół podstawowych i miał dwa etapy. Pierwszy dotyczył książki „Janek i kot” Grzegorza Szlangi, drugi natomiast oprócz „Janka i kota” także książki „Basia i kot”. Na scenę poproszonych zostało 13 uczniów, którzy otrzymali pamiątkowy dyplom i audiobook "Basia i kot" za udział w konkursie, a następnie wyróżnieni i nagrodzeni, do których trafiły nagrody.