Wróć

Projekt Przestrzeń na czytelnictwo

data dodania: 2024.07.30

Z inicjatywy prowadzących stronę Przestrzeń Pokoleń powstał projekt Przestrzeń na czytelnictwo. Można zapoznać się z cyklicznymi recenzjami dobrych i godnych polecenia książek dla rodziców. Recenzje będą pisać specjaliści współpracujący z Przestrzenią Pokoleń. Jak informują autorki, „recenzje będą wpadały w formie krótkich postów w mediach społecznościowych, ale również jako wpisy na naszym blogu – tak, żeby bez problemu można było je odnaleźć.” 

Patronat nad projektem objęła Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach. Recenzowane książki będą także dostępne do wypożyczenia w MBP. 

Ukazała się już pierwsza recenzja książki o niejadkach, napisana przez Alinę Pasionek-Sikorę. Recenzję książki można przeczytać pod następującymi linkami:

https://przestrzenpokolen.pl/niejadki-i-nie-tylko/
https://przestrzenpokolen.pl/blog/