Spotkanie z lektorką audiobooków Edytą Jungowską

data dodania: 2022.12.06

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach zaprasza na spotkanie z aktorką, lektorką audiobooków dla dzieci Edytą Jungowską, które odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2022 roku o godz. 11.00 w Chojnickim Centrum Kultury. Na spotkanie obowiązują wejściówki.

Edyta Jungowska jest zachwycona twórczością Astrid Lindgren i postanowiła nagrać audiobooki z jej utworami. Wśród czytanych przez nią książek znalazły się m.in. „Dzieci z Bullerbyn”, „Pippi Pończoszanka” czy „Przygody Emila ze Smalandii”. Podczas spotkania aktorka opowie o swojej fascynacji szwedzką pisarką, a także jej utworami, w tym ponadczasową lekturą „Dzieci z Bullerbyn”. Zapraszamy serdecznie.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci MBP. Uwaga! Liczba wejściówek jest ograniczona.

Podczas spotkania będzie można nabyć audiobooki w promocyjnych cenach.

Więcej informacji o Edycie Jungowskiej i jej audiobookach.