Wróć

Winnica Mleka i Grono Czytających Mam

data dodania: 2023.02.09

W środowe popołudnie 8 lutego 2023 roku w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci odbyło się kolejne spotkanie zainicjowane przez Winnicę Mleka i Dominikę Daszkiewicz-Dykiert, promotorkę karmienia piersią. Sporo czytających mam wraz ze swoimi pociechami przyszło do biblioteki, aby ponownie podzielić się wrażeniami o przeczytanych i uwielbianych przez ich dzieci książkach lub posłuchać o książkach, które podobają się innym. 

W tym czasie oddział dla dzieci stał się prawdziwym wulkanem wiedzy o najciekawszych pozycjach książkowych dla najmłodszych i tych trochę starszych. Mamy zainspirowane spotkaniem i opowieściami postanowiły założyć karty biblioteczne swoim maluchom i po raz pierwszy wypożyczyły proponowane książki do domu. Zarówno dzieci, jak i dorośli czuli się w bibliotecznych progach swobodnie i widać było, że spotkanie wśród książek sprawia im radość. 

Cieszymy się, że zainicjowane przez panią Dominikę spotkania cieszą się tak dużą popularnością. Dziękujemy, że mamy możliwość gościć u siebie grupę tak zaangażowanych i postępowych mam.