Wróć

Zmiana terminu spotkania z pisarką Hanną Greń w Filii nr 6

data dodania: 2023.08.29

Wypożyczalnia dla dorosłych Filii nr 6 zaprasza na spotkanie z autorką poczytnych kryminałów Hanną Greń, które odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku, a nie 19 września, jak wcześniej planowano. Początek o godz. 12.00.

Na oficjalnej stronie pisarki czytamy: „Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, całe życie zawodowe związała z ekonomią. Jak na autorkę mrocznych kryminałów i thrillerów jest osobą niezwykle pogodną, dowcipną, z dużym dystansem do siebie. Debiutowała w 2014 roku. Pasjonuje się kryminalistyką. Jej mąż – emerytowany policjant – jest pierwszym recenzentem jej książek, stąd ich wiarygodność i dopracowanie merytoryczne”.

Hanna Greń jest autorką m.in. książek: „Uśpione królowe”, „Cynamonowe dziewczyny”, „Otulone ciemnością”, „Wilcze kobiety”, „Popielate laleczki” z cyklu W Trójkącie Beskidzkim oraz „Mam chusteczkę haftowaną”, „Chodzi lisek koło drogi” z cyklu Śmiertelne Wyliczanki. Podczas spotkania autorka opowie o swojej twórczości i zainteresowaniach. Zapraszamy do Filii nr 6!