Biblioteka otwarta będzie od wtorku 1 grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że działy biblioteczne ponownie otwarte zostaną od wtorku 1 grudnia 2020 roku. Po przerwie spowodowanej obostrzeniami rządowymi, biblioteka wznawia wypożyczanie książek i innych zbiorów z zachowaniem reżimu epidemiologicznego.

Wypożyczalnia dla dorosłych, Wypożyczalnia naukowa, Mediateka i Czytelnia dla dorosłych wraz działem regionalnym otwarte będą dla czytelników w poniedziałki i czwartki w godz. od 11.00 do 18.00, a we wtorki, środy i piątki w godz. od 11.00 do 15.00. Oddział dla dzieci otwarty będzie w poniedziałki i czwartki w godz. od 11.00 do 16.00, a we wtorki, środy i piątki w godz. od 11.00 do 15.00. W soboty działy będą nieczynne.

Wypożyczanie odbywać się będzie z zachowaniem wytycznych epidemiologicznych. Nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk, a także limit osób przebywających w działach. Z bibliotekarzami można nadal kontaktować się telefonicznie lub online bez wychodzenia z domu.