Godziny otwarcia biblioteki w wakacje

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że w wakacje ulegają zmianie godziny otwarcia.

Od 24 czerwca do 31 sierpnia 2011 r. Wypożyczalnia Literatury Pięknej i Popularnej dla Dorosłych, Czytelnia dla dorosłych, Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa oraz Mediateka czynne będą w poniedziałki i czwartki od godz. 11.00 do 18.00, a we wtorki, środy i piątki od godz. 11.00 do 15.00. Natomiast Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci codziennie czynna będzie od godz. 11.00 do 15.00, przy czym w lipcu wypożyczalnia dla dzieci będzie nieczynna dla czytelników z powodu inwentaryzacji księgozbioru. Uwaga studenci! Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa w czasie wakacji otwarta będzie także w trzy pierwsze soboty lipca. Z kolei od 16 sierpnia do 31 sierpnia 2011 roku przeprowadzać będzie inwentaryzację księgozbioru i w tych dniach będzie nieczynna dla czytelników.