Kiermasz książek podczas Dnia Seniora

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach włączyła się w obchody Dnia Seniora, które odbyły się w sobotę 1 października 2016 roku w chojnickim Centrum Parku, przygotowując kiermasz książki używanej.

Na bibliotecznym stoisku można było za symboliczną kwotę kupić książki używane, ale nadal ciekawe, niektóre zapomniane lub mocno zaczytane. Cieszyło się ono sporym zainteresowaniem uczestników imprezy. Ponadto bibliotekarki zachęcały do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek, czasopism, filmów, słuchowisk czy audiobooków, a także do korzystania ze zbiorów na miejscu.

Organizatorami 5 edycji Dnia Seniora było Chojnickie Centrum Kultury, Stowarzyszenie „Sabat Szefowych” i Centrum Park Chojnice.