Kolejne spotkanie DKK dla młodzieży

W czwartek 20 maja 2021 roku odbyło się kolejne spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży. Tym razem było to spotkanie nie online, a w realu. Była to ogromna radość dla klubowiczów – móc spotkać się na żywo, widzieć dokładnie swoje reakcje i gesty, wreszcie wspólnie napić się herbaty i porozmawiać.

Tym razem spotkanie nie odbywało się w oparciu o żadną książkę – klubowiczki musiały nadrobić wszelkie zaległości dyskusyjne. Pomimo, że klub nie miał przestoju – regularne spotkania odbywały się online, możliwość wspólnego przebywania spowodowała, że rozmowy popłynęły na wiele innych i ważnych tematów z życia codziennego.

Najważniejszym jednak punktem programu była możliwość zabrania do domu jednej z nowych książek, które klub niedawno otrzymał od koordynatorów z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki w Gdańsku. Cóż to była za radość, tym bardziej, że była to książka zamawiana przez same klubowiczki.