Kolejne warsztaty czytelnicze, które poprowadzi Ewa Drzazgowska

Oddział dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach zaprasza dzieci do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach czytelniczych, które cyklicznie prowadzi pani Ewa Drzazgowska. Tym razem spotkanie zatytułowane będzie „Naprawdę i sam?” i odbędzie się w poniedziałek 17 listopada 2014 roku o godz. 16.00.

Warsztaty czytelnicze oparte będą na książce Ulfa Nilssona, zilustrowanej przez Evę Eriksson, pt. „Kret sam na scenie”, wydanej przez wydawnictwo EneDueRabe. To gdańskie wydawnictwo istnieje od 2008 r. Jego oferta to mądre, ambitne, pełne ciepła i humoru książki dla dzieci z niebanalną treścią i nietuzinkowymi ilustracjami. Jest to po prostu dobra literatura piękna dla dzieci. Więcej na temat Wydawnictwa EneDueRabe na stronie: www.eneduerabe.eu. Prowadząca warsztaty pani Ewa Drzazgowska jest tłumaczką, filozofem, autorką projektów „Ćwiczenia z myślenia” i „Polubić myślenie?”, pomysłodawczynią projektu „Chojnice Magiczne”.

Zapisy na zajęcia osobiście w Oddziale dla dzieci lub pod adresem mailowym: dziecieca@bibliotekachojnice.pl.