Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie LekTURa ogłaszają konkurs na ozdobę bożonarodzeniową, która powieszona zostanie na choinkach znajdujących się w budynku biblioteki. W konkursie udział wziąć mogą zarówno dzieci, jak i dorośli.

Zadaniem uczestników jest stworzenie ozdoby bożonarodzeniowej na choinkę, którą wykonać należy dowolną techniką, z możliwością zastosowania techniki mieszanej, a także z wykorzystaniem różnych materiałów, np. drewna, sznurka, suszonych owoców, papieru, wełny itp. Pracę należy dostarczyć do 13 grudnia 2019 roku do Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci (pokój 112) lub Czytelni i Informacji Bibliotecznej (pokój 104). Każda zawierać powinna formularz zgłoszeniowy, który jest załączony do Regulaminu.

Prace oceniane będą pod względem oryginalności, pomysłowości, estetyki wykonania oraz zastosowania elementów ekologicznych. Osoby, które wykonają najładniejsze ozdoby otrzymają nagrody rzeczowe. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 17 grudnia 2019 roku w informacji na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach oraz na Facebooku. Laureaci po nagrody będą mogli się zgłaszać w godzinach pracy oddziałów: dzieci i młodzież do Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci, dorośli do Czytelni i Informacji Bibliotecznej. Zachęcamy do wzięcia udziału!