Konkurs na Recenzję Książki Pomorskiej

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku organizuje Konkurs na Recenzję Książki Pomorskiej. Napisz recenzję i wygraj nagrodę!

Jeśli interesujesz się Pomorzem – jego historią, mieszkańcami, kulturą, literaturą itp. – czytasz o nim nie tylko w czasopismach i internecie, masz 18 i więcej lat, a przede wszystkim nie jesteś „rasowym” recenzentem, weź udział w I Konkursie na Recenzję Książki Pomorskiej, organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku.

Zainteresowanych uczestnictwem w konkursie, zanim podejmą decyzję o wyborze książki, zachęcamy do lektury umieszczanych na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku cokwartalnych „Nowości Regionalnych”, w których prezentowane są publikacje dotyczące Pomorza.

Metryczka