Konkurs plastyczny dla przedszkolaków

W ramach ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek trwającego w dniach 8-15 maja Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci organizuje konkurs plastyczny „Zakładka do książki”. Tydzień Bibliotek w tym roku odbywa się pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Termin składania prac upływa w piątek 28 maja 2021 roku.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, a jego głównym założeniem jest wykonanie i ozdobienie (z obu stron) zakładki. Prace powinny mieć format połowy kartki A4. Mogą być wykonane różnymi technikami, jednak w taki sposób, by była możliwość ich zalaminowania. Nie mogą być wykonane z nietrwałych materiałów.

Zakładki należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach (Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci, p. 112) do 28 maja (piątek) lub przesłać pod adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci, ul. Wysoka 3, 89-600 Chojnice, z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY „Zakładka do książki”. Nagrodą będzie książka pt. „O dzieciach, które kochają książki”. Organizatorzy nagrodzą maksymalnie 45 prac.

Do każdej pracy należy dołączyć kartkę z danymi: imię i nazwisko autora, wiek, numer telefonu do rodzica lub opiekuna (Uwaga! Proszę nie podpisywać gotowych zakładek). Wręczenie nagród nastąpi 1 czerwca (wtorek) w godzinach otwarcia oddziału (11.00-15.00) lub w razie niemożności odebrania nagrody tego dnia – w kolejnych dniach w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci p. 112 – najpóźniej do 11 czerwca 2021 roku. Po tym terminie nagrody nie będą już wydawane. Laureaci powiadomieni zostaną telefonicznie 31 maja (poniedziałek). Więcej informacji w Regulaminie. Zapraszamy do udziału!