Konkurs „Przyjedź na Pomorze, bo warto tu zobaczyć…” przedłużony

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że termin nadsyłania prac na konkurs pn. „Przyjedź na Pomorze, bo warto tu zobaczyć…” został przedłużony do 6 grudnia 2016 roku. Można jeszcze wziąć udział i wygrać książkę.

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników jest napisanie krótkiego opisu, którego tematem przewodnim będą atrakcje turystyczne Pomorza, w tym powiatu chojnickiego. Praca ma zareklamować Pomorze. Najlepsze teksty zostaną nagrodzone książkami Piotra Kalki i Jarosława Ellwarta pt. „Archeologiczne zabytki Pomorza. Województwo pomorskie”, a ich wręczenie nastąpi podczas spotkania z Piotrem Kalką i Jarosławem Ellwartem, które odbędzie się 8 grudnia 2016 roku w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach.

Prace konkursowe o objętości maksymalnie do 1000 znaków ze spacjami należy przesyłać e-mailem pod adres czytelnia@bibliotekachojnice.pl do 6 grudnia 2016 roku. W e-mailu należy podać imię i nazwisko autora, adres, rok urodzenia i telefon kontaktowy. Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie konkursu.