Kurs na… angielski! Ponownie w bibliotece. Komputerowy kurs angielskiego dla dzieci

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnicach. W listopadzie 2014 roku po raz czwarty rozpoczął się tu bezpłatny e-learningowy kurs FunEnglish.pl.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki.

Kurs składa się z kilkuset filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą – dzięki czemu dzieci szybko zdobywają kolejne umiejętności językowe. Po przejściu przez wszystkie bloki uczący się zapozna się z prawie tysiącem zwrotów przydatnych w komunikacji. Przez cały czas trwania kursu dzieci będą mogły liczyć na pomoc pracowników biblioteki.

Kurs FunEnglish.pl otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest on bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Kurs komputerowy funenglish.pl jest dostępny w oddziałach biblioteki:
Mediateka, ul. Wysoka 3 / 1, Chojnice, tel.: 52 397 28 07;
Oddział dla Dzieci, ul. Wysoka 3 / 112, Chojnice, tel.: 52 397 28 07;
Filia nr 6 – Oddział dla Dzieci, ul. Młodzieżowa 35, Chojnice, tel.: 52 397 28 02.