Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej w Rabce i konkurs rysunkowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach zachęca do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce, który odbędzie się w dniach 9-12 lipca oraz w konkursie rysunkowym z okazji tego wydarzenia.

Rabka Festival to jedyny w Polsce festiwal literacki odbywający się w uzdrowisku przeznaczonym specjalnie dla dzieci. Gośćmi imprezy są wybitni twórcy, dla których jest to nie tylko czas spotkań z czytelnikami, ale także możliwość wzajemnych rozmów i inspiracji, z których rodzą się ciekawe projekty artystyczne. Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu są „dziwne zwierzęta”. Więcej o festiwalu na: www.rabkafestival.pl.

W związku z festiwalem Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju ogłosiła konkurs rysunkowy „Kto mieszka w książce Marysi?”. Prace na konkurs można wysyłać do 15 czerwca (informacje o konkursie). Nagrodą główną jest pobyt w Rabce-Zdroju podczas festiwalu literatury dziecięcej Rabka Festival 2015.

logo-rabka