Mija termin przesyłania prac na konkurs fotograficzny „Mój baśniowy zakątek”

Już tylko do 30 marca można przesyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny „Mój baśniowy zakątek”. Możemy zdradzić, że znaleźli się już miłośnicy fotografii i książek, którzy dostarczyli nam swoje prace.

Przypomnijmy: Wystarczy zrobić zdjęcie, które w atrakcyjny sposób prezentować będzie hasło konkursu – „Mój baśniowy zakątek” i wysłać je pod adres lektura.ch@op.pl. W wiadomości podać należy swoje dane (imię nazwisko, adres zamieszkania i telefon) oraz tytuł zdjęcia. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 kwietnia podczas podsumowania Nocy w Bibliotece, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Baśniowa Noc w Bibliotece”.

Należy pamiętać, że prace tematycznie powinny być związane z książką lub czytelnictwem. Uwaga! Liczy się pomysłowość i atrakcyjność zarówno wykonania fotografii, jak i przekazywanej treści.
Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie LekTURa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach. Konkurs dofinansowany jest przez Powiat Chojnicki i Urząd Miejski w Chojnicach. Jego regulamin dostępny jest w także w Czytelni MBP.