Spotkanie dla młodzieży z pisarką Ewą Nowak

Oddział dla dzieci i młodzieży MBP zaprasza młodzież na spotkanie z Ewą Nowak – pisarką, pedagogiem, terapeutką i publicystką, które odbędzie się w poniedziałek 20 maja 2013 roku, początek o godz. 12.00.

Pisarka urodziła się w Warszawie i mieszka na warszawskiej Białołęce. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiki Specjalnej (obecnie Akademia Pedagogiki Specjalnej) im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Współpracuje z pismami „Cogito”, „Victor Gimnazjalista”, „Victor Junior”, „Trzynastka”, „Sens”. W 2002 roku ukazała się jej pierwsza powieść „Wszystko, tylko nie mięta”. Jest autorką blisko 30 książek, w tym dwóch serii – „miętowa” i „Trzynastki”. Najnowsza jej powieść zatytułowana jest „Pułapka na ktosia”. Więcej o pisarce
Spotkanie autorskie w bibliotece odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży. Liczba miejsce jest ograniczona. Chętni mogą się zgłaszać do piątku 17 maja 2013 roku w oddziale dla dzieci – osobiście lub mailem: dziecieca@bibliotekachojnice.pl. W czasie spotkania będzie możliwość nabycia książek Ewy Nowak.

plakat