Spotkanie z pisarką Gają Kołodziej

Oddział dla dzieci i młodzieży MBP zaprasza młodzież na spotkanie z pisarką Gają Kołodziej, które odbędzie się we wtorek 28 kwietnia 2015 roku, początek o godz. 12.00. Spotkanie autorskie organizowane jest w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży.

Pisarka urodziła się i mieszka w Warszawie. Wychowała się w artystycznej rodzinie. Jest osobą wszechstronnie utalentowaną. Już w dzieciństwie lubiła pisać, a jej pierwsze utwory zostały spisane, gdy miała 12 lat. Do tej pory ukazały się następujące książki jej autorstwa: opowiadanie w zbiorze pt. „7 kolorów tęczy”; powieści: „Wystrzałowa licealistka”, „Wystrzałowa maturzystka”, „Dar”, „Księżniczka w blasku sławy i cieniu obsesji” oraz „Przemilczenia”. Więcej informacji o autorce można znaleźć na stronie: www.gajakolodziej.com.

Liczba miejsce na spotkanie autorskie w bibliotece jest ograniczona. Chętni mogą się zgłaszać do piątku 24 kwietnia 2015 roku w Oddziale dla dzieci – osobiście lub mailem: dziecieca@bibliotekachojnice.pl.

Gaja Kołodziej(źródło: www.gajakolodziej.com)