Upływa termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu wiedzy o samorządzie terytorialnym

Do 5 listopada 2015 roku można zgłaszać chęć uczestnictwa w Wielkim konkursie wiedzy o samorządzie terytorialnym, który odbędzie się w Narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada.

Konkurs z okazji 25 rocznicy powstania samorządu terytorialnego w Polsce organizują Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna. Ma on na celu przybliżenie wszystkim informacji o historii i działaniu samorządu terytorialnego. Rozpocznie się o godz. 9.30 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej. Test zostanie podzielony na trzy części i będzie odnosił się do samorządu w Polsce, samorządu w regionie i samorządu w Chojnicach.

Zgłoszenia należy w terminie do 5 listopada 2015 roku przesłać na adres e.kerplik@chdk.chojnice.pl, podając w treści swoje imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Powiatowego Stanisława Skai oraz Burmistrza Chojnic dra Arseniusza Finstera.