Wielki konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

Z okazji 25 rocznicy powstania samorządu terytorialnego w Polsce Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają w Narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada, do sprawdzenia swojej wiedzy na temat samorządu terytorialnego. W tym dniu organizują Wielki konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym.

Konkurs ma na celu przybliżenie wszystkim informacji o historii i działaniu samorządu terytorialnego. Rozpocznie się o godz. 9:30 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej. Test zostanie podzielony na trzy części i będzie odnosił się do samorządu w Polsce, samorządu w regionie i samorządu w Chojnicach.
Zgłoszenia należy w terminie do 5 listopada 2015 roku przesłać na adres e.kerplik@chdk.chojnice.pl, podając w treści swoje imię, nazwisko i adres zamieszkania.
Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Powiatowego Stanisława Skai oraz Burmistrza Chojnic dra Arseniusza Finstera.

Wielki konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym