Godziny otwarcia biblioteki w wakacje

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że od 23 czerwca 2018 roku obowiązywać będą wakacyjne godziny otwarcia.

Wypożyczalnia Literatury Pięknej i Popularnej dla Dorosłych, Czytelnia i Pracownia Dokumentacji Regionalnej, Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa oraz Mediateka czynne będą w poniedziałki i czwartki od godz. 11.00 do 18.00, a we wtorki, środy i piątki od godz. 11.00 do 15.00. Przy czym w Wypożyczalni Literatury Pięknej i Popularnej dla Dorosłych do 7 lipca trwa inwentaryzacja zbiorów, więc do tego dnia dział jest zamknięty. Natomiast w Wypożyczalni i Czytelni Naukowej w dniach od 6 sierpnia do 10 sierpnia trwać będzie inwentaryzacja księgozbioru i w tych dniach dział ten będzie zamknięty.

Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci w wakacje czynna będzie codziennie od godz. 11.00 do 15.00.

Ponadto w czasie wakacji w soboty działy MBP będą nieczynne, z wyjątkiem Wypożyczalni i Czytelni Naukowej, która otwarta będzie jeszcze w soboty 23 czerwca oraz 30 czerwca, w godz. od 10.00 do 15.00.