Katalog biblioteki już dostępny w internecie

Miło nam poinformować, że na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach został zamieszczony katalog elektroniczny książek i innych zbiorów bibliotecznych.

Katalog online znajduje się na górnej belce oraz w menu po lewej stronie. Po jego kliknięciu można przejść do wyszukiwarki, umożliwiającej przeszukiwanie zbiorów wszystkich działów MBP – książek, a także czasopism, artykułów z niektórych czasopism, płyt, dokumentów elektronicznych i dokumentów życia społecznego. Czytelnik może sam sprawdzić, czy dana pozycja znajduje się w zbiorach biblioteki i w którym dziale jest dostępna oraz czy może ją wypożyczyć, czy też skorzystać wyłącznie na miejscu.
Bibliotekarze MBP cały czas pracują nad katalogiem elektronicznym – uzupełniają opisy, modyfikują je i poprawiają błędy, a także wprowadzają nowe opisy.

Katalog online