Kolejna wycieczka do Schroniska dla Zwierząt „Przytulisko”
  • A A A
  • Po raz kolejny wycieczkę do chojnickiego Schroniska dla Zwierząt „Przytulisko” organizuje dla dzieci Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach, mieszcząca się przy ulicy Młodzieżowej 35.

Wycieczka odbędzie się w sobotę 23 maja 2015 roku. Zbiórka o godz. 12.15 w oddziale dla dzieci Filii nr 6. Dojazd do „Przytuliska” przy ul. Igielskiej planowany jest autobusem miejskim, dlatego chętni muszą mieć swój bilet. Uczestnicy wycieczki obejrzą schronisko, będą mogli podarować karmę oraz wyprowadzić zwierzęta na spacer. Potem nastąpi powrót pieszo przez Dolinę Śmierci i Lasek Miejski, gdzie odbędzie się postój na zabawy i konkursy. Powrót do biblioteki około godz. 17.00. Więcej informacji o wycieczce pod nr. tel. 52 3972802.