Bibliotekarka czytała dzieciom w Żłobku Miejskim nr 2

data dodania: 2024.04.29

W poniedziałek 29 kwietnia 2024 roku bibliotekarki z Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci udały się z wizytą do Żłobka Miejskiego nr 2 na spotkanie z grupami „Dinusie” i „Niedźwiadki”.

Bibliotekarka zaprosiła dzieci do świata książek poprzez przeczytanie im historyjek pt.: „Wszyscy ziewają” A. Bijsterbosch oraz „Do kąpieli króliczku” J. Muhle. Maluszkom książki bardzo się spodobały i z wielką uwagą oraz zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu. Widać było, że są małymi, ale wielkimi wielbicielami książek.

Zajęcia zorganizowane zostały w ramach akcji Dwa tygodnie z książką. Od Dnia Książki do Dnia Bibliotekarza, na którą zapraszają Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie LekTURa. Wydarzenie dofinansowane zostało przez Urząd Miejski w Chojnicach i Starostwo Powiatowe.