Spotkanie autorskie z Hanną Hippler

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach oraz Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Historyczno-Etnograficznego w Chojnicach zapraszają na spotkanie autorskie z Hanną Hippler – autorką pełnej refleksji powieści pt. „W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania”. Odbędzie się ono w piątek 8 listopada 2019 roku o godz. 17.00 w Czytelni MBP (pokój 104).

Hanna Hippler mieszka w Kamieniu Krajeńskim. Jest nauczycielką. Książka „W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania” jest jej debiutem literackim. Umieszczona w scenerii majestatycznych Tatr powieść opowiada o przemijaniu, poszukiwaniu szczęścia i spokoju. Ale także o przewrotnym losie, w którym obok radości pojawiają się głębokie rozmowy o sprawach trudnych, takich jak żałoba, wiara czy relacje rodzinne. Pasją autorki jest także literatura dziecięca.