Dłuższy termin rodzinnego konkursu „Domek z piernika”

data dodania: 2023.12.15

Wydłużamy termin dostarczania prac na rodzinny konkurs „Domek z piernika”, czekamy na nie do piątku 22 grudnia 2023 roku. Konkurs organizują Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie LekTURa.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie domku z piernika. Zgłoszone przez rodziny prace oceniane będą pod względem jakości, estetyki i precyzji wykonania, staranności łączenia elementów, pomysłowości i kompozycji. Dodatkowym atutem będą elementy związane z książką i czytelnictwem. Konkurs adresowany jest do rodzin mieszkających na terenie powiatu chojnickiego. Przygotowane prace należy dostarczyć do 22 grudnia 2023 roku do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach przy ul. Wysokiej 3. Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy, który jest załącznikiem nr 1 do regulaminu.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 28 grudnia 2023 roku na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach. Nagrodzone zostaną trzy rodziny, które wyłoni komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli organizatorów. Nagrodami będą vouchery do księgarni.